Õitsevad kingipakid

Uues kuues

tupsulehe-kingipakk-4Ooo, häid jõule ja head uut aastat, puhkus lõi mind vahepeal niiviisi jalalt, et kõik see möödus kui ühe päevana. Aasta lõpus mõtlesin, et on paras aeg seemneid mulda pistma hakata ja kevadet nautida, aga nüüd on jälle jõulud käes – mis õues küll toimub? Seetõttu polegi ehk väga vale teile silme ette manada oma eelmise aastanumbri viimane hobitöö. Kuigi valearusaam muudab selle tunde omamoodi eriliseks, siis ausalt öeldes võiks ja lausa peaks kõigi hobi muutuma nende tööks ja töö tunduma kui hobi, nii oleks klišeelikult maailm kindlasti parem paik ja inimesed naerataksid rohkem, ka kassajärjekorras. Või tekitab seda erilist tunnet lihtsalt väike päkapikutöö? Sel juhul soovitan kõigil minna praktikale jõuluvana abimeheks. Aga sedasi see õnn saabus, et sain lausa käputäiele headele inimestele ilusaid kingitusi pakkida. See on vist tõesti töö, mida võiks koguaeg teha (aitäh, Ene, võimaluse eest!) – suu oli terve see aeg kõrvuni ja korraks nagu tundus, et sügis kaob ja jõul puhkeb õide.

Et miks mitte ka kellegi sünnipäevakingitus niimoodi mähkida või järgmiseks jõuluks midagi kõrva taha panna, siis sellisteks pakkideks vajad:

Ühevärvilist pakkepaberit (Tiger)

Lõnga, sobib ka mittevillane lõng (Karnaluks)

Tupsumasinat (Õmblustarvikute poed, nt Kangadzungel, Abakhan või Karnaluks)

Kunstlilledest “üle jäänud” lehti (Koduekstra, The Pier)

Läbipaistvat teipi, kahepoolset teipi, kääre, kuuma liimi püstolit, paberit nimesiltide jaoks.

Mis siin uut uuel aastal ikka õpetada, kui et esimese satsina soovitan kõik kingid traditsiooniliselt ära pakkida – hea monotoonne töö teht. Siis võta kuum sõõm kakaod, amps šokolaadi ja hakka kaunistamisega hullama. Sellega läheb kindlasti kauem, kui arvad, sest lõbu jätkub põhjapoolsuseni. Aseta, säti, paiguta, lõika ja kleebi ning tunne päkapikutööst rõõmu!tupsulehe-kingipakk-5tupsulehe-kingipakk-1tupsulehe-kingipakk-3tupsulehe-kingipakk-6

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s