Pühade muna!

Mõttelennuks

Sa pühade muna! Traditsioonilised sibulakoored võid nüüd nurka visata, sest munadest saab uutmoodi nii palju toredaid ja armsa kiiksuga asju meisterdada! Kui soovid isegi see aasta munadepühaks midagi uut katsetada, siis võid leida inspiratsiooni just siit. Munakoortes põlevad küünlad, munadest pärjad uksi kaunistamas, munakoortest lillevaasid, ülisuur kinkemuna, armastuskirjad ja kommid peidetud munadesse – küll on tore munakarbist välja mõelda! Ka just munakarbidki tasub värviliste muna-meenete kinkimiseks rõõmsalt kevadiseks kaunistada. Või miks mitte teha lisaks kaminaroosidele karpidest jõulutuledele kevadised lisandid. Laske aga fantaasial kõrgelt lennata! Loodan, et saate sellest valikust teistmoodi toredaid ideid, mida kevade alguse tähistamiseks kasutada!

(psssst – sosinal võin pajatada, et homme jagan toredaid mõtteid ikka sellest ka, kuidas võiks mune seekord värvida ja kaunistada, ikka pisut uuemas võtmes)

easter1&2easter ideas 3&4easter ideas 5&6easter ideas 7&8easter ideas 9&10easter ideas 11&12easter ideas 13&14easter ideas 15&15easter ideas 17&18easter ideas 19&20

Lingid ideede ja teostusteni:

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12/ 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19 / 20

One thought on “Pühade muna!

  1. Pingback: Munamenüü |

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s