Sünnipäeva päike

Uues kuues

 

uuelootuse synnip2evKindlasti on palju erinevaid sünnipäevade tähistamise tavasid juba üksi meie kultuuriruumiski, rääkimata siis lugematutest erinevatest kommetest laias maailmas.  Uue sünd väärib rõõmustamist, uues alguses on nii palju lootusi, avastamisi ja eluisu. Aasta-aastalt muutub uus aina vanemaks, mõnikord täiuslikumaks ja elujõulisemaks, mõnikord jääb lihtsalt vanaks ja väsib ära, aga see päev – sünnipäev – tuletab korraks meelde algust.

Uuelootuse sai alguse aasta tagasi, 20.märtsil, ja nüüd valmistume meiegi oma esimest sünnipäeva tähistama. Oleme alles pika tee alguses, püüdlemas täiuslikuma poole. Teele me jäämegi. Sellisele teele, kus täiuslikkus on miski, mis jääb silmapiirile, mida ei saa kunagi kätte ja ega püüagi, sest kuhu poole siis enam minna…

Kui enamasti on heaks tavaks sünnipäevalapsele kingitusi teha ja sünnipäevalaps vastab kinkijaile kutsega lookas süldi- ja tordilaualaua taha, siis meie otsustasime teha kingituse ühele teie seast, meie armsad sõbrad. Üks õnneseen saab endale valida meie pudupoest päevakohaseima kingituse sünnipäeva puhul – pidulipu! Et siis oma pidu- ja argipäevi ehtida endile meeldivaima lipukesega! Kuna loosiõnn peab ju kusagilt teada saama, kellele naeratada, siis loosime kingituse välja meie facebooki sõprade seast. Ei – Sa ei pea hullupööraselt šeerima ja laikima, piisab sellest, et oled meie sõber. Sõprus just seda ju vajabki. Hoidke siis leheküljel silma peal, et näha, kelle Fortuuna meie sünnipäeval välja valib!

Oleksime rõõmsad, kui te kõik sel päeval koogi ja joogiga Uuelootuse terviseks ja auks maiustate, nagu meiegi.

Et ikka oleks uut lootust!

2 thoughts on “Sünnipäeva päike

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s