Ülitore – H & A – pulmapidu, volüüm kaks

Uues kuues

aare_helena_pulmafoto_011

On saabunud mõnus hilissuvine pühapäevane pärastlõuna, kus saavad lõpuks päevavalgele tulla juulikuus toimunud imetoreda pulma imeilusad professionaalsed pildid. Aare ja Helena on lihtsalt nii ilusad inimesed, kelle pärast on rõõm pilvedest kaugemalegi! Muidugi peab mainima ka väga meisterlikku ja hea huumorisoonega fotograafi – Valdur Rosenvaldi. Pulmade puhul peab ju palju asju omavahel laitmatult klappima ja tema klappis nii pruutpaariga kui ka ülejäänud seltskonnaga imehästi! Ja muidugi – milline väsimatus! Pidevalt joosta maratoni ühest kohast teise, koguaeg kaamera silmil otsimas ainukordseid ja siiraid hetki – äge, kohe näha, et innustunud inimene! Et näha, et ma ei liialda teps mitte, vaadake ka ta kodulehekülge ja blogi.

Minu poolt on siin vaid pruudikimp, Aare rinnaõis ja tema peovest, suurem ilu on nende endi poolt!

Paberist kimpe oli kohe väga inspireeriv ja tore teha – palju katsetamist, paberi iseloomu ja ehituse tundma õppimist, palju liimi, teipi, pitsi ja pärleid – võikski neid tegema jääda! Kõige toredam on see, et see sobis Helenale kui valatult ja ei närtsi tema jaoks mitte kunagi ära! Helena kimbu kaaslaseks sai Aare endale rinda kordades väiksema versiooni samast kimbust! Nii tore mõte! (Muide, varsti peaksin endale sama lille lõike järgi tegema kojugi sellise suuuuuure õie – kastma ei pea ja hoiab suve igavesti toas. Saab varsti näha!)

Aare ja Helena pulmad 039Aare ja Helena pulmad 181aare_helena_pulmafoto_008

Ja vestike, kus on kombineeritud nii uut kui ka vana. Seljaosa pärineb pruutkleidi ühest ülejäänud kihi kangast ja esiosa on uus, mis uus. Kuna peo värv oli laimiroheline, siis tundus ka kreemikas-valge olevat õige toon vesti jaoks. Ja pluss nägid nad koos nii toredad välja!!

Aare ja Helena pulmad 560Aare ja Helena pulmad 459

Juhõissa!!!!

(kui kellelgi peaks veel pärast selliseid suurepäraseid pilte olema tahtmist vaadata minu fotosilmapilke, siis ülitoreda pulmapeo esimest osa näeb siin)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s